MyQ Showcase

Showcase rozhraní tiskárny.

Prezentační webová aplikace

KLIENT

MyQ

ROK

2018

Ještě
lepší
obchodní
prezentace.

< BRIEF >
MyQ is a printing solution that brings your printers and copiers under control, lowers your expenses and improves the environment by reducing unnecessary waste.
MyQ Showcase is web application that match the printer solution, so customer can see all the possibilities and functionality. This app is distributed in more than 80 countries and helps the sales team to acquire and on-board new customers.

MyQ je řešení pro tisk, které je kompatibilní s širokým spektrem značek, které vyrábějí tiskárny nebo kopírky. Ve své podstatě se jedná o nástavbu na rozhraní tiskárny, která je šitá na míru společnosti, která si jej objedná. Tiskárna se tímto řešením dostává na vyšší úroveň.

Díky uživatelským profilům každého zaměstnance se opravdu vytiskne jen to, co se vytisknout má a hlavně k tomu dojde ve správnou chvíli. Snižují se tak výdaje i zátěž životního prostředí redukcí zbytečného odpadu.

Prototyp
rozhraní
aplikace.

< ŘEŠENÍ >

MyQ disponuje vývojářským týmem, který se stará o vývoj řešení, které však nelze prezentovat na notebooku či telefonu. Proto vznikla potřeba vytvořit 1:1 prototyp interfacu, který bude spustitelný odkudkoli.

MyQ Showcase je webová aplikace, stejná jako program pro tiskárnu, aby zákazník mohl vidět všechny možnosti a funkcionalitu. Tato aplikace je distribuována do více než 80 zemí a pomáhá prodejnímu týmu získat nové zákazníky.

Filip Molcik

Dnešní doba je zvláštní ve spoustě ohledů. Jeden z klíčových faktorů úspěchu na trhu tvoří právě uživatelská data. Proto je dobré mít o nich přehled.

FILIP MOLCIK

CTO, KOALA42