SLUŽBY

Webové aplikace.

Otevře je každý, kdo má připojení k internetu. Kdekoli, na čemkoli. Udělejte krok do 21. století a dopřejte svým zákazníkům perfektně odladěné, moderní prostředí.

We design the future

01
APLIKACE OD KOALY

Aplikace na webu? To jde?

Přesně tak, nejedná se o webovou stránku napsanou v HTML, ale o aplikaci, která se hladce přizpůsobí každému zařízení, na kterém ji otevřete. Nechte si ji od nás napsat a prezentujte svůj byznys v úplně novém světle.

02
REFERENCE

Případové studie

Antonie Emma

Už jste někdy stavěli stavebnici digitálně?

03
DESIGN PROCES

Jak vyvíjíme aplikace

< PRVNÍ SETKÁNÍ />

Společně vymyslíme koncept aplikace.

Nejdřív vás pořádně vyzpovídáme. Mnohokrát jsme si ověřili, že čím víc víme na začátku, tím efektivnější práci dokážeme odvést. Hodí se být na stejné vlně a mít představu o podobě výstupu. Na druhou stranu se nemusíte bát, že co vymyslíme na začátku, bude tesané do kamene. Právě agilní vývoj nám umožní zapracovávat v průběhu další nápady.

< DESIGN />

Dvakrát změříme, než řízneme.

Když pochopíme, co je od aplikace potřeba, sedneme a vytvoříme wireframe. Ten pomáhá spojit všechny funkční bloky aplikace do logických celků. Je to hodně zjednodušený model aplikace, který řeší rozmístění prvků a jejich provázanost. Následuje funkční prototyp, díky kterému je možné si celou aplikaci projít ještě před tím, než se začne kódovat.

< VÝVOJ A KOMUNIKACE />

Budeme hlídat, že jdeme správným směrem.

V tuto chvíli se rozbíhá agilní vývoj ve formě 14ti-denních sprintů, na jejichž začátku si programátoři vždy definují dílčí úkoly a pak je postupně ukrajují. Na konci sprintu dostanete demo, kde nové změny uvidíte a budete moci komentovat.

< TESTOVÁNÍ />

...aneb neusnout v cílové rovince.

Testování aplikace nepatří mezi nejpopulárnější činnosti, ale je extrémně důležité, abychom vám dodali opravdu funkční aplikaci bez skrytých vad. Pokud nám dáte zelenou, napíšeme pro aplikaci automatizované skripty. Ty kód důkladně projdou a prověří většinu možných scénářů používání, abychom měli 100% jistotu, že se aplikace chová, jak má.

< VYDÁNÍ MVP />

Aplikace poprvé vidí světlo světa.

Výhodou agilního vývoje je, že vám za dobu kratší, než je celkové trvání projektu, v rukou přistane takzvaný MVP – Minimal Viable Product. Je to první vydatelná verze aplikace obsahující základní funkce, které si na začátku stanovíme. S reálnou aplikací před očima se nám bude lépe uvažovat o dalším vývoji.

< POŽADOVANÉ ÚPRAVY />

Určitě nás napadnou vylepšení.

Po vydání MVP směřujeme dál za plnou verzí. Plány lze měnit za pochodu, třeba v návaznosti na situaci na trhu. V iteracích postupně přidáváme další funkce, konzultujeme s vámi a testujeme, aby aplikace zůstala bez chyb. Kolečko budeme opakovat do té doby, než před sebou máme podobu, na které jsme se domluvili a se kterou jste spokojení.

< DALŠÍ VÝVOJ A ITERACE />

Nedáme od toho ruce pryč

Kdykoli je další verze v pořádku otestovaná a schválená, provedeme release. To znamená přesun kódu aplikace na produkční server a publikaci na webu. Tím však pro nás práce nekončí. Opravujeme bugy, které se mohou projevit až po nějaké době, pružně reagujeme na nové potřeby a změny ve vašich procesech nebo na trhu, na kterém se pohybujete.

Je taky možné, že časem projevíte zájem o mobilní verzi aplikace, kde vám jednotlivé kroky už budou známé.

04
PROCES TVORBY

Koala v číslech

15+
15+
aplikací, které jsme vytvořili
20
20
schopných lidí v koalím týmu
2
2
pobočky, kde nás můžete navštívit
42
42
odpověď na všechny otázky světa
05
DALŠÍ SLUŽBY

Nezajímají vás mobilní aplikace?