iOS, Android, 2020

Terap.io

Připojte se na online terapii z jakéhokoli zařízení.

datari
datari

We design the future

01
PŘEDSTAVENÍ

Terapie pro každého s internetem.

Terapie přestává být tabu. Bohužel ne každý má podmínky na to ji absolvovat. Terap.io se snaží, aby takových lidí bylo co nejméně.

Terap.io není jen Skype, zaměřený na úzkou skupinu lidí. Využívá všechny vymoženosti online platformy. Klient si může terapeuty filtrovat podle zaměření nebo zkušeností. Přehledně vidí terapie, které už proběhly a může sledovat svůj pokrok. Pokud si není jistý volbou terapeuta, Terap.io mu dokonce dokáže poradit i s tímto.

Dashboard

Profil uživatele

Chat s terapeutem

Spouštění videohovoru

Průběh videohovoru

Dotazník po terapii

02
MISE

Terap.io spojuje terapeuty s lidmi, kteří potřebují překonat těžké období. Nezištnou formou online hovorů a instant messagingu.

Výběr terapeuta dle uživatelských preferencí
Chatování se zvoleným terapeutem
Vše dostupné online z jakéhokoliv zařízení
03
PŘEKÁŽKY

S čím jsme se potýkali

01

Překonání strachu ze schůzky.

Pro spoustu lidí, kteří trpí psychickými problémy, může strach z osobní schůzky vytvořit mezi nimi a terapeutem takovou bariéru, že nedojde k jejímu překonání a schůzka je zbytečná.

02

Důvěra v platformu.

Terap.io sice pomáhá řešit strach z osobní schůzky, ale stále se jedná o platformu, kam uživatelé vkládají citlivá data. Navíc terapie přece jen stále platí za citlivou záležitost. Ne každý si přeje, aby se o ní vědělo.

03

Jednoduchost a intuitivnost.

Při tvorbě platformy pro uživatele, kteří trochu bojují sami se sebou je třeba dbát na co nejjednodušší průchod všemi obrazovkami. Funkcionalita aplikace, rezervační systém a kategorizace terapeutů z tohoto úkolu udělala opravdovou výzvu.

04
ŘEŠENÍ

Jak jsme situaci vyřešili

05
NA ČEM APLIKACE STOJÍ

Technologické pozadí.

01

Backend založený na Kubernetes Clusteru

Backend architektura je postavená na principu micro-service, které běží v Kubernetes clusteru. Tím je zajištěna možnost škálování.

02

Technologie React.js.

Frontend je stavěn na server-side rendering technologii React.js. Toto vše běží na platformě Google Cloud, která zajištuje maximální možnou dostupnost.

06
ZHODNOCENÍ

Terapie už nemusí být vázaná na konkrétní místo. Díky tomu se stává dostupnou i pro lidi, kteří se k ní dříve nedostali.

07
SHRNUTÍ

To bychom měli. Ještě trocha statistiky na závěr.

500+
500+
lidí podstoupilo online terapii
1000+
1000+
hodin strávených na projektu
3
3
členové projektového týmu

Máte zájem o podobnou aplikaci?

Napište nám.

Další aplikace, které jsme vytvořili.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.