Web, 2021

Resistant AI

Odhalí podezřelé transakce i dokumenty.

Resistant AI
Resistant AI

We design the future

01
PŘEDSTAVENÍ

Český startup. Světové ambice.

Resistant AI dokáže s pomocí umělé inteligence chránit instituce před podvodníky. Nabízí nástroj, který umí odhalit podezřelé bankovní transakce nebo falešné dokumenty.

Díky řešení problematiky, která je v dnešní době opravdu aktuální, se Resistantu brzy podařilo přitáhnout pozornost investičních fondů i médií. Digitální svět kráčí mílovými kroky vpřed. Technologie se posouvají a mnoho odvětví se pomalu přesouvá do online prostředí. Na internet můžete nahrát nejen fotku vaší kočky, ale taky občanský průkaz, abyste dostali hypotéku. Resistant AI dokáže zajistit, aby instituce nahraným datům mohly věřit.

Ověřování trasakcí a dokumentů

Ověřování dokumentů

Management

Ověřování transakcí

02
MISE

Vytvořit webovou prezentaci, která by práci Resistant AI přiblížila potenciálním investorům i obyčejným lidem.

Nová webová prezentace
Jednoduše popsaná problematika
Responzivní verze
03
PŘEKÁŽKY

S čím jsme se potýkali

01

Komplexní technologie jednoduše.

Popsat složité téma jednoduše nikdy nebývá lehké. Spousta podstatných věcí se může vytratit a sdělení ve výsledku příliš nefunguje.

02

Cílová skupina

Zákazník, který si chce koupit řešení pro odhalování podvodných transakcí nebo dokumentů, se liší od zákazníků, kteří si přišli pro zboží denní potřeby. Tomu je potřeba web uzpůsobit.

05
ŘEŠENÍ

Jak jsme situaci
vyřešili

01

Kvalitiní copywriting je základ

Předpokládali jsme, že návštěvníci webu texty číst opravdu budou a dbali jsme na to, aby z nich bylo všechno snadno pochopitelné a vynikla Unique Selling Preposition (USP) Resistant AI.

02

Podložená a ověřená data

Věděli jsme, že před lidmi, kteří se denně pohybují ve vědecké sféře a často čerpají ze studií, neuspějeme jen s marketingovými frázemi. Veškeré informace na webu máme podložené výzkumy a studiemi.

06
ZHODNOCENÍ

Resistant dělá další krok, který pomůže v cestě za bezpečnějším internetem. A jsme rádi, že se na tomto kroku můžeme podílet.

07
SHRNUTÍ
2
2
měsíců trvalo dodání webu
300+
300+
hodin strávených na projektu
3
3
členové projektového týmu

Máte zájem o podobnou aplikaci?

Napište nám.

Další aplikace, které jsme vytvořili.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.