Ti nejlepší terapeuti u vás na obrazovce.

Pomoc těm, co to opravdu potřebují formou, která jim sedí nejvíce.

KLIENT

TERAP.IO

ROK

2020

Terapie
online.
Z každého
zařízení.

< BRIEF >

Ačkoliv se v západní společnosti máme po materiální stránce čím dál lépe, na úrovni prožívání jednotlivce nám dobře není. Duševní zdraví je přitom bez přehánění určující pro budoucnost lidstva. To, jak se cítíme, předurčuje způsob, jakým žijeme. Jaké vytváříme vztahy, jak se chováme ke svému okolí a životnímu prostředí – Václav Štrumpl pro Czechcrunch.

Terap.io spojuje terapeuty s lidmi, kteří potřebují překonat těžké období. Dělá nezjištnou formou online hovorů a instant messagingu. Potenciální klienti terapii snadno skryjí před okolím. Stále se jedná o citlivou záležitost. A ne každý si přeje, aby se o ní vědělo.

Jednoduché, přímočaré
a přehledné
Terap.io.

< HLAVNÍ ÚKOL >

Instant messaging a online hovory jsou pro spoustu osob značně přijatelnější metodou komunikace, než jakou představuje osobní setkání. Bariéra může být tak velká, že nedojde k jejímu překonání a schůzka je zbytečná. Na druhou stranu, uživatelské rozhraní nahrazuje první dojem terapeuta.

Pokud zklame, veškerá důvěra klienta vyprchá. Proto jsme se zaměřili na průchod stěžejními pilíři, na kterých aplikace stojí a prováděli zkoušky jejich přehlednosti a toho, zda uživateli už nic nechybí.

Terap.io se dělí na dvě stěžejní části. V té první se uživatel zaregistruje volí si terapeuta na základě svých potřeb. Zde se ukazuje jedna z výhod aplikace, která umožňuje volbu vhodného terapeuta bez ohledu na jeho vzdálenost od bydliště klienta. Stejně tak klient vidí jeho úzkou specifikaci.

Druhý pilíř spočívá v chatu s terapeutem, kde s ním klient může v soukromí beze strachu komunikovat.

Výběr terapeuta dle uživatelských preferencí

Chatování se zvoleným terapeutem

Vše dostupné online z jakéhokoliv zařízení

Technologické
pozadí

Pro efektivní tvorbu mobilní apllikace bylo nutné vybrat platformu, která nám umožní paralelní vývoj pro oba nejpopulárnějíš operační systémy Android a iOS. Nakonec volba padla na ověřený framework ReactJS.

cto

Díky tomuto projektu jsme u nás v KOALE nasbírali cenné zkušenosti se směrem toku uživatelských dat, jejich zpracováním a interpretací. Dnešní doba je zvláštní ve spoustě ohledů. Jeden z klíčových faktorů úspěchu na trhu tvoří právě uživatelská data. Proto je dobré mít o nich přehled.

FILIP MOLCIK

CTO, KOALA42

podpis

Overview

terapio_FOOTER_ICO1

ČAS NA PROJEKTU

1020 hodin
terapio_FOOTER_ICO2

VELIKOST TÝMU

3 členové
terapio_FOOTER_ICO3

DODÁNÍ MVP

6 měsíců

©KOALA42, 2020