SLUŽBY

ERP Systémy.

Pomůžeme vám se správou procesů tak, aby byly co nejefektivnější.

We design the future

01
EFEKTIVNĚJŠÍ WORKFLOW VE VAŠÍ FIRMĚ

Co je u ERP systémů důležité?

Ušetřit čas. A jak na to? Navnímáme firemní prostředí a navrhneme ERP systém tak, aby vám pomáhal na každém kroku, který v rámci firemních procesů uděláte.

02
REFERENCE

Případové studie

03
DESIGN PROCES

Jak vyvíjíme aplikace

< POCHOPENÍ PROCESŮ />

Aby vám aplikace padla jako ulitá.

Nejdřív ze všeho se osobně sejdeme a necháme si od vás vysvětlit první-poslední o vaší firmě. Abychom mohli postavit perfektní aplikaci, která vám uleví od manuální práce, potřebujeme dobře pochopit vaše procesy. Co se děje na vstupu, jak vzniká váš produkt a co se kam v rámci procesů odesílá.

< ZADÁNÍ A GRAFICKÝ PROTOTYP />

Než se pustíme do vývoje.

Software, který vám budeme psát, je 100% na míru. Hned na začátku je tedy zásadní, abychom si s vámi potvrdili interaktivní grafický návrh – první funkční prototyp. Tak budeme vědět, že jsme při vytváření konceptu nemluvili „o koze a o voze“ a že obě strany mají v hlavě stejnou představu.

< VÝVOJ A PRŮBĚŽNÁ KONTROLA />

Včas zjistíme, že něco nesedí.

Agilní vývoj možná znáte jako buzzword z prostředí IT. My agilní principy opravdu uplatňujeme denně. Budeme s vámi každých 14 dní sdílet aktualizovanou verzi vaší aplikace, jak bude postupně vznikat, abyste mohli odsouhlasit nově přidané prvky a případně je od nás nechat upravit.

< NASAZENÍ DO PRODUKCE />

Od MVP můžete systém začít používat.

Až bude v pořádku otestovaná a schválená první životaschopná verze (MVP), provedeme release. To znamená přesun kódu aplikace na produkční server a předání přístupů vašim lidem. V tu chvíli už můžete začít nový systém používat, ale my pokračujeme vesele dál – rozšiřujeme ho o další funkce, konzultujeme s vámi a testujeme, aby frontend i backend zůstaly bez chyb.

< ROZŠIŘOVÁNÍ FUNKCIONALITY />

Společně dotáhneme aplikaci k dokonalosti.

Aplikace od nás má jednoznačnou výhodu oproti boxovému řešení – její rozšiřování je mnohem, mnohem jednodušší. Platíte jenom za to, co potřebujete, a v aplikaci není nic navíc, co nezužitkujete. Ušetříte díky tomu čas i peníze na efektivitě procesů, protože za vás nový systém zastane spoustu manuální práce.

04
PROCES TVORBY

Koala v číslech

15+
15+
aplikací, které jsme vytvořili
20
20
schopných lidí v koalím týmu
2
2
pobočky, kde nás můžete navštívit
42
42
odpověď na všechny otázky světa
05
DALŠÍ SLUŽBY

Nezajímají vás ERP Systémy?